Co powinniśmy wiedzieć planując budżet domowy? Piszą o tym: Karol Wilczko, Mikołaj Fidziński, Damian Rosiński, Jacek Kasperczyk, Marcin Zienkiewicz
Karol Wilczko
Współzałożyciel pierwszej w Polsce porównywarki finansowej Comperia.pl. Lubi pisać o finansach osobistych i produktach bankowych. Z rynkiem finansowym związany od ponad 11 lat (wliczając w to studia w Szkole Głównej Handlowej). Codziennie dochodzi do nas mnóstwo informacji finansowych, które w sposób pośredni lub bezpośredni dotyczą naszych domowych budżetów. Jak się odnaleźć w gąszczu tych wiadomości? Które wydarzenia mają znaczenie dla naszych portfeli, a które są mniej istotne? Na co zwracać uwagę kupując produkty finansowe, czy ubezpieczeniowe? O tym wszystkim na naszym „comperiowym” blogu. Wszelkie komentarze do opisywanych przez nas tematów mile widziane.
RSS


Blog > Komentarze do wpisu
Najlepsze lokaty na 2 miesiące

Jak wynika z danych Comperia Analytics, obecnie najlepsze lokaty 2-miesięcznie oferują Deutsche Bank, Meritum Bank i FM Bank PBP.

Oprocentowanie lokat dalej nie rozpieszcza. Jak wynika z danych Comperia Analytics, banki na depozytach 2-miesięcznych płacą obecnie średnio ledwie 1,62 proc. brutto.

Średnie oprocentowanie lokat na 2 miesiące na 5 tys. zł

Technologia www.comperia.pl


Nadal jednak udaje się znaleźć pojedyncze dużo atrakcyjniejsze depozyty.

Wśród lokat 2-miesięcznych najwyższym oprocentowaniem kusi Deutsche Bank. 5 proc. na db Lok@cie jednak zarezerwowane jest tylko dla klientów otwierających konto osobiste dbNET, i dostępne tylko raz.

Bardzo podobnie jest w Meritum Banku – Lokata Start na 4 proc. to jednorazowy podarunek dla otwierających konto.

Rachunku nie potrzeba za to zakładać w FM Banku PBP, aby zgarnąć Lokatę na Powitanie na 3,50 proc. Ale ten depozyt też można otworzyć tylko raz.

Aktualny ranking lokat jest dostępny na Comperia.pl.

Mikołaj Fidziński

wtorek, 07 lipca 2015, fidzinski

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/08/02 18:27:06
-
Gość: , *.eimperium.pl
2015/11/06 08:49:10
Jeżeli poszukujemy najkorzystniejszej lokaty, warto korzystać właśnie z takich rankingów kredytowych, dzięki którym mamy możliwość wyboru najlepszej oraz najkorzystniejszej oferty lokaty.

Pozdrawiam i zapraszam, Bartłomiej z Confrontera, confronter.pl