Co powinniśmy wiedzieć planując budżet domowy? Piszą o tym: Karol Wilczko, Mikołaj Fidziński, Damian Rosiński, Jacek Kasperczyk, Marcin Zienkiewicz
Karol Wilczko
Współzałożyciel pierwszej w Polsce porównywarki finansowej Comperia.pl. Lubi pisać o finansach osobistych i produktach bankowych. Z rynkiem finansowym związany od ponad 11 lat (wliczając w to studia w Szkole Głównej Handlowej). Codziennie dochodzi do nas mnóstwo informacji finansowych, które w sposób pośredni lub bezpośredni dotyczą naszych domowych budżetów. Jak się odnaleźć w gąszczu tych wiadomości? Które wydarzenia mają znaczenie dla naszych portfeli, a które są mniej istotne? Na co zwracać uwagę kupując produkty finansowe, czy ubezpieczeniowe? O tym wszystkim na naszym „comperiowym” blogu. Wszelkie komentarze do opisywanych przez nas tematów mile widziane.
RSS


Blog > Komentarze do wpisu
Najlepsze pożyczki gotówkowe - czerwiec 2015

Jak wynika z danych narzędzia analitycznego Comperia Analytics, obecnie najlepsze pożyczki gotówkowe można dostać m.in. w Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe (czyli w zasadzie też w Alior Banku) oraz w mBanku. Ale wszystkich bije na głowę Getin Bank z… Darmową Pożyczką.

Najlepsze kredyty gotówkowe na 2 tys. zł na rok

 
 

Na czele Darmowa Pożyczka od Getin Banku. Nie mogłoby być inaczej zważywszy na fakt, że tej oferty nie da się już przebić. Dla nowych klientów, na rok, stosunkowo niewielką kwotę (od 500 zł do 2 tys. zł) Getin Bank autentycznie daje za darmo – bez odsetek, bez prowizji, bez ubezpieczeń. Skąd taki przejaw filantropii? Widocznie w banku doszli do wniosku, że Twoje dane osobowe są warte więcej niż ta stówka którą by na Tobie zarobili.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalej w rankingu są oferty od T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Banku i mBanku. Choć tu już niestety płacić trzeba, to jednak stosunkowo nie za wiele. 16-18 proc. Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania to jakieś 10 p.p. poniżej średniej.

Średnia RRSO kredytów gotówkowych

Więc – jak pożyczać to liczby wskazują przede wszystkim na tych parę ofert. A jak nie pożyczać to nawet lepiej dla Twojego budżetu ;)

Mikołaj Fidziński 
Comperia.pl

poniedziałek, 29 czerwca 2015, fidzinski

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: